از گذشته تا به امروز حمل و نقل جاده ای به عنوان یکی از امن ترین راه ها برای حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه محسوب می شود.در حقیقت راه های مختلفی برای انجام باربری و حمل بار به شهرستان و یا سایر کشور ها وجود دارد که انتخاب حمل و نقل جاده ای به دلیل مزایایی که دارد می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که قصد جابجایی اسباب و اثاثیه خود به شهر دیگر را دارد. امروزه یکی از مهم ترین خدمات باربری تهران ، حمل بار به شهرستان و به صورت جاده ای می باشد.در ادامه این مقاله درباره این شیوه حمل و نقل توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

حمل بار به شهرستان


تاریخچه حمل و نقل جاده ای

شاید قدیمی ترین روش حمل وسایل به صورت زمینی و از طریق جاده ها باشد.انسان ها از دیرباز تاکنون به وسیله این روش جابجایی های خود را انجام می دادند.در گذشته در نبود وسایل حمل و نقلی چون کامیون ها و ماشین های سنگین ، از حیواناتی همچون اسب ، قاطر و... برای انجام این جابجایی استفاده می شد که با گذشت زمان چرخ دستی هایی جهت انجام این کار ابداع شد.بنابراین رایج ترین شیوه حمل و نقل ، حمل و نقل جاده ای می باشد.


امروزه با پیشرفت علم . تکنولوژی استفاده از ماشین های باربری مرسوم ترین وسیله ای است که جهت حمل اسباب و اثاثیه از آن ها استفاده می شود. در شرکت های باربری تهران انواع وسایل نقلیه مخصوص باربری از جمله کامیون ، خاور ، تریلی و... برای جابجایی اسباب و اثاثیه قابل استفاده است و با استفاده از این وسایل می توان به راحتی اقدام به حمل بار به شهرستان نمود.پیشرفت هایی که در ساخت مسیر و راه ها امروز شاهد آن هستیم ، در کنار بهره گیری از انواع وسیله نقلیه باربری جاده ای همگی سبب شده است که این روش ، جز روش های مرسوم و مناسب برای حمل بار در مسافت های طولانی محسوب شود.بنابراین افراد با خیالی آسوده می توانند با استفاده از خدمات باربری تهران اقدام به اسباب کشی و حمل وسایل خود به سایر شهر ها نمایند.


مهم ترین مزایای حمل و نقل جاده ای عبارتند از:

✔ قیمت مقرون به صرفه نسبت به سایر روش های حمل و نقل

✔ انتقال اسباب و اثاثیه به بسیاری از نقاط حتی نقاطی که دسترسی به آن ها سخت می باشد.

✔ بهترین روش برای حمل بار در مسیر های کوتاه و بلند بدون درگیری های موجود در سایر روش ها

✔ انتخاب مسیر های مختلف جهت سهولت در انجام باربری و کم شدن زمان حمل و نقل

✔ و...


امروزه شرکت های باربری تهران با استفاده از این شیوه حمل و نقل قادر به ارائه خدمات قابل انعطاف از نظر زمان و مسیر می باشند که این ویژگی می تواند روش حمل و نقل جاده ای را متمایز از سایر روش ها نماید. اطمینان از سلامت اسباب و اثاثیه در حین حمل و نقل از دیگر ویژگی های این روش در صورت انتخاب شرکت باربری مناسب می باشد.همچنین بر اساس میزان بار می توان اقدام به انتخاب ماشین حمل بار مناسب و مطابق با حجم و تعداد اسباب و اثاثیه نمود که این امر سبب باز بودن دست مشتری برای انجام این کار می شود.


امروزه شرکت های باربری تهران با در اختیار داشتن انواع وسایل حمل و نقل جاده ای قادر به حمل بار مشتریان بدون کوچکترین آسیب می باشند.


قیمت حمل و نقل جاده ای

هزینه حمل بار به شهرستان با استفاده از این روش بر اساس عوامل مختلفی محاسبه می شود.بنابراین این روش دارای قیمت ثابتی نبوده و به عوامل زیر بستگی دارد:

1.مسافت مورد نظر جهت حمل بار

شاید مهم ترین و اصلی ترین نکته در برآورد هزینه حمل بار به شهرستان به وسیله حمل و نقل جاده ای ، مسافتی باشد که در این روش می بایست طی گردد.هزینه مبدا تا مقصد های مختلف در باربری تهران از قبل تعیین شده است و بر اساس آن تخمین زده می شود.برای مسافت های طولانی امکان بالا رفتن هزینه حمل بار وجود دارد.

باربری تهران

2.وسیله حمل و نقل

قطعا هزینه باربری اسباب و اثاثیه به وسیله کامیون یا خاور با تریلی و سایر وسایل حمل و نقل متفاوت می باشد. بنابراین بسته به میزان بار و انتخاب ماشین حمل بار متناسب با آن ، هزینه باربری متغیر می باشد.

3.نوع بار و وسایلی که قصد جابجایی آن را دارید

نوع وسیله ای که قصد جابجایی آن را دارید می تواند در قیمت باربری تهران به سایر شهر ها تاثیر داشته باشد. در صورتی که نیاز به بسته بندی اسباب و اثاثیه جهت اطمینان از عدم آسیب به آن ها را داشته باشید ، می توانید با پرداخت هزینه ای جداگانه به باربری تهران ، اقدام به بسته بندی اثاثیه خود نمایید که انجام این کار سبب افزایش هزینه حمل و نقل جاده می شود.

4. بیمه نامه باربری

یکی از بهترین خدماتی که باربری تهران به مشتریان خود ارائه می دهد ، بیمه کردن وسایل در هنگام جابجایی می باشد تا خیال مشتری از سلامت اسباب و اثاثیه راحت و در صورت هرگونه خسارت یا آسیب به اسباب و اثاثیه توسط اتوبار در هنگام جابجایی ، شرکت باربری موظف با پرداخت خسارت خواهد بود. در صورتی که مشتری از بیمه باربری برای انجام این کار استفاده نماید. هزینه حمل و نقل جاده ای افزایش خواهد یافت.


امروزه بسیاری از شرکت های باربری تهران اقدام به جابجایی اسباب و اثاثیه به سایر شهر ها و یا حتی حمل بار به خارج از کشور با استفاده از حمل و نقل جاده ای می نمایند. یکی از بهترین شرکت ها در رمینه حمل اسباب و اثاثیه که کلیه فرآیند های انجام این کار از صفر تا صد را می توان با خیالی راحت بر عهده آن ها سپرد ، باربری هانی بار می باشد. اگر قصد انجام اسباب کشی و یا حمل بار به شهرستان به استفاده از روش حمل و نقل جاده ای را دارید ، می توانید جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در اتوبار هانی بار در ارتباط باشید. ما در مجموعه هانی بار کلیه خدمات باربری تهران از جمله بسته بندی اثاثیه ، حمل بار با استفاده از انواع خودروهای حمل بار و... را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان گرامی میسر خواهیم ساخت.